1. Wybierz Twój materiał


EQUITONE [linea]
Zamów próbkę
EQUITONE [natura]
Zamów próbkę
EQUITONE [tectiva]
Zamów próbkę
EQUITONE [pictura]
Zamów próbkę
EQUITONE [textura]
Zamów próbkę
EQUITONE [materia]
Zamów próbkę

2. Wybierz Twój kolor


LT 20 LT 20
LT 60 LT 60

3. Zamów próbkę tego koloru


Twoje bezpłatne zamówienie próbki

Wybierz kolejną próbkę Istnieje możliwość zamówienia maksymalnie 2 próbek

Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Siniat sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Przecławskiej 8. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: daneosobowe@etexgroup.com. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu dostarczenia Ci zamówionych próbek materiałów. Powierzone nam dane będziemy przekazywać naszym kontrahentom uczestniczącym w procesie dostarczenia próbek (tj. firmie wysyłkowej, kurierom). Twoje dane będą przez nas przechowywane przez przewidziany prawem okres prowadzenia rozliczeń w ramach dokumentacji podatkowo-rozliczeniowej oraz okres niezbędny do dochodzenia i obrony przed roszczeniami, co stanowi wymóg prawny oraz uzasadniony interes administratora. Twoja zgoda na przetwarzanie danych może być cofnięta w każdej chwili, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej cofnięciem, jak również dalsze przetwarzanie danych jeżeli istnieje inna podstawa niż zgoda. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla dostarczenia próbki.
Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Płyty elewacyjne – zamów próbkę

Wiemy jak istotna jest możliwość dokładnego obejrzenia materiału, dlatego umożliwiamy Ci przetestowanie naszych płyt elewacyjnych. Jeśli chcesz dokładnie obejrzeć i poczuć niezwykłą powierzchnię surowej, włóknocementowej płyty EQUITONE, zamów interesującą Cię bezpłatną próbkę. Złożenie zamówienia odbywa się w trzech prostych krokach i trwa zaledwie kilka minut.

  1. Wybierz Twój materiał – wybierz materiał, który najbardziej Ci odpowiada (jeśli chcesz zapoznać się z opisami materiałów kliknij tutaj), pojawią się wszystkie dostępne dla tej kolekcji kolory,
  2. Wybierz Twój kolor – wybierz kolor, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom,
  3. Zamów próbkę – możesz w tym momencie zakończyć proces zamówienia lub wybrać jeszcze jedną próbkę.

W ciągu kilku kolejnych dni kurier wręczy Ci przesyłkę.

Możliwe jest wybranie 2 szt bezpłatnych próbek.

Jeśli masz problem z zamówieniem, napisz do nas na adres: elewacje@equitone.pl