Wrocławski kompleks Biurowo-Laboratoryjny Innopolis

Wrocławski kompleks Biurowo-Laboratoryjny Innopolis

Wrocławski kompleks Biurowo-Laboratoryjny Innopolis to projektu pozwalający zmniejszyć ograniczenia – zarówno finansowe jak i infrastrukturalne – przedsiębiorstwom, które chcą realizować nowatorskie projekty.

W skład budynku wchodzą laboratoria działające w kilku wzajemnie się przenikających obszarach: energetyka, właściwości i inżynieria materiałowa, chemia, biochemia i biotechnologia, IT i cyfryzacja, elektronika i mechatronika. Ich komplementarność daje możliwość prowadzenia w jednym miejscu szeregu interdyscyplinarnych prac badawczo-rozwojowych.

źródło: technologpark.pl

Elewacja włóknocementowa

Autorem projektu kompleksu jest wrocławskie biuro „Archikon” s.c. Anna i Jacek Kościuk. Materiał zastosowany na elewacji biurowca to matowa, jedwabiście gładka płyta włóknocementowa EQUITONE [natura] w kolorach N250, N251, N359, N473

 

EQUITONE [natura] N250

EQUITONE [natura] N251

EQUITONE [natura] N359

Jest naturalnym, barwionym w masie materiałem z wyraźnie widoczną, ale jednocześnie subtelną strukturą włóknocementu. Płyta posiada matową, jedwabiście gładką powierzchnię wykończeniową. W wersji PRO z permanentnym zabezpieczeniem przed graffiti co czyni ją odporną na zarysowania i zabrudzenia.

 

Adres: Wrocław, Polska
Architekt: „Archikon” s.c. Anna i Jacek Kościuk
Materiał: EQUITONE [natura] N250, N251, N359, N473