Trwały materiał na fasadzie Hali Sportowo-Widowiskowej

Hala Sportowo-Widowiskowa Miasta Koszalin i Politechniki Koszalińskiej

Trwały materiał na fasadzie

Hala Sportowo-Widowiskowa Miasta Koszalin i Politechniki Koszalińskiej jest najnowocześniejszym oraz największym obiektem tego typu zlokalizowanym na Pomorzu Środkowym. Została zaprojektowana przez poznańskie biuro Archimedia Architekci i Inżynierowie sp. z o.o. Obiekt jest przeznaczony do różnego rodzaju imprez sportowych, koncertów oraz wystaw. Mecze rozgrywają tu drużyny piłki ręcznej AZS Politechniki Koszalińskiej oraz koszykówki – AZS Koszalin.

źródło: hala.koszalin.pl

Fasada wentylowana

Elewacja hali jest wykonana z włóknocementowych płyt EQUITONE [natura] w kolorach N073, N293 oraz płyty EQUITONE [textura] w kolorze TA305.

 

N073 - Trwały materiał na fasadzie Hali Sportowo-Widowiskowej

Equitone [natura] N073

Equitone [natura] jest naturalnym, barwionym w masie materiałem z wyraźnie widoczną, ale jednocześnie subtelną strukturą włóknocementu. Płyta posiada matową, jedwabiście gładką powierzchnię wykończeniową.

 

EQUITONE [textura] to materiał elewacyjny łączący bogatą paletę wyrazistych barw z ziarnistą powierzchnią o wysokiej odporności na zarysowania. Dostępna jest w palecie nowoczesnych barw.

Płyty Equitone to trwały materiał na fasadzie – włóknocement jest odporny na czynniki atmosferyczne, jego żywotność przekracza 50 lat oraz jest niepalny. Więcej informacji >>

Deklaracje środowiskowe i dokumenty techniczne>>

Adres: Koszalin, Polska
Projekt: Hala Sportowo-Widowiskowa
Architekt: Archimedia Architekci i Inżynierowie sp. z o.o.
Materiał: Equitone [natura] N073, N293, EQUITONE [textura] TA305