Tectiva i Natura na elewacji Parku Biznesowego

Poleczki Business Park w warszawskim Ursynowie

Tectiva i Natura zdobią fasadę Poleczki Business Park

Poleczki Business Park w warszawskim Ursynowie to sześć nowoczesnych, komfortowych i funkcjonalnych obiektów biurowych o wysokim standardzie. Budynki, znajdujące się w jego obrębie noszą nazwy stolic europejskich – Warsaw, Amsterdam, Vienna, Berlin, Lisbon i Madrid. Certyfikaty ekologiczne potwierdzają, że budynki kompleksu są przyjazne środowisku, na ich elewacjach zastosowany bezpieczny dla środowiska materiał, płyty włóknocementowe Equitone Tectiva i Natura.

Poleczki Park udostępnia pracownikom specjalnie zaaranżowane, zielone przestrzenie z ławkami, leżakami, fontanną oraz tarasem przy kawiarni. Na terenie kompleksu biurowego skorzystać można z szeregu udogodnień takich jak: shuttle bus, stacja rowerów Veturilo, myjnia samochodowa, paczkomat czy pralniomat. Na terenie Poleczki Park znajdują się również restauracje, kawiarnie, przedszkole, poczta oraz hotel.

Poleczki Park to także przestrzenie zielone, które są podzielone na kilka stref przeznaczonych do relaksu, zabawy lub pracy. Teren wokół fontanny, staw i jego okolice, taras przy kawiarni to nie tylko atrakcyjne miejsca na lunch i spotkania. Capital Square jest również miejscem ciekawych wydarzeń organizowanych cyklicznie dla pracowników kompleksu.

źródło: poleczkipark.pl

Fasada wentylowana

Budynki parku biznesowy Poleczki zdobią płyty elewacyjne z trwałego i bezpiecznego dla środowiska włóknocementu EQUITONE [tectiva] w kolorze TE10 oraz EQUITONE [natura] w kolorze N251.

TE10 - Tectiva i Natura na elewacji Parku Biznesowego

EQUITONE [tectiva] TE10

EQUITONE [tectiva] jest oryginalnym, barwionym w masie materiałem z bardzo wyrazistą strukturą włóknocementu. W procesie produkcji nadaje się każdej płycie unikalny kolor, teksturę oraz powierzchnię. Materiał ten cechuje szorstka, niepolerowana powierzchnia włóknocementu.

 

N251 - Tectiva i Natura na elewacji Parku Biznesowego

EQUITONE [natura] N251

EQUITONE [natura] jest naturalnym, barwionym w masie materiałem z wyraźnie widoczną, ale jednocześnie subtelną strukturą włóknocementu. Płyta posiada matową, jedwabiście gładką powierzchnię wykończeniową.

 

Adres: Warszawa, Polska
Architekt: UBM Polska, Warszawa
Materiał: EQUITONE [tectiva] TE10; EQUITONE [natura] N251