Elewacja 3D na budynku biurowym, Belgia

Elewacja 3D na budynku biurowym, Belgia

Elewacja 3D na budynku biurowym, Belgia to szare płyty włóknocementowe EQUITONE [linea] w kolorze LT20, które są unikalnym materiałem elewacyjnym zaprojektowanym we współpracy z zespołem ponad 60 międzynarodowych architektów.

Zmieniający się kąt naturalnego oświetlenia w ciągu dnia nadaje elewacji niezwykle dynamiczny wymiar. Strumień światła wypełniając blaskiem rowkowaną powierzchnię płyty zachwyca dynamiczną grą światła i cienia sprawiając, że o różnych porach dnia elewacja wygląda zupełnie inaczej. Każda płyta EQUITONE [linea] odznacza się wyjątkową i niepowtarzalną fakturą surowego włóknocementu.

 

wp filebase thumb 31 - Elewacja 3D na budynku biurowym, Belgia

Equitone [linea] LT20

Czym jest włóknocement?

Włóknocement jest nowoczesnym materiałem, wykonanym z naturalnych surowców, przyjaznych dla środowiska. Główne składniki włóknocementu, z którego produkowana jest płyta Equitone to piasek, woda oraz spoiwo cementowe zbrojone włóknem celulozy (wykorzystywanym również w przemyśle papierniczym). Włókna celulozy, w stanie utwardzonym (w procesie autoklawowania) stają się odporne na zniekształcenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Poznaj EQUITONE →

 

Adres: Belgia
Projekt: Budynek biurowy
Materiał: EQUITONE [linea] LT 20